Komposition i svart & grön.
Otydligt signerad / Oidentifierad konstnär.
Numrerad: 2/50
Mått bildyta: 81 x 66 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre sprickor i glaset, Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Etching & Aquatint on paper
Composition in black & green.
Unclear signature / Unidentified artist.
Numbered: 2/50
Dimensions of image area: 81 x 66 cm
Condition: Wear on frame, Smaller cracks in the glass, Age-based wear, no other remarks.
600 SEK | 2019-04-26 16:50 |
550 SEK | 2019-04-10 11:25 |
100 SEK | Startpris |