"I ateljén"
Monogramsignerad: IH
Signerad a tergo: Hällgren-64
Mått på duk: 53 x 44 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
800 SEK | 2019-04-26 10:57 |
750 SEK | 2019-04-02 17:28 |
500 SEK | 2019-04-19 19:06 |
100 SEK | Startpris |