Konstnär född: 1947
Skogslandskap.
Signerad med blyerts: Peter Frie
Numrerad: 92/150
Totalmått: 79 x 67 cm
Löst blad / Saknar ram (Fastklistrad på vit pappskiva)
Peter Frie Color Lithograph
Artist born: 1947
Forest landscape.
Signed in pencil: Peter Frie
Numbered: 92/150
Total dimensions: 79 x 67 cm
Loose paper / Missing frame (Adhesive on white cardboard sheet)
Condition: No remarks
500 SEK | 2019-04-16 20:07 |
450 SEK | 2019-04-02 16:11 |
100 SEK | Startpris |