Konstnär född: 1948
Signerad: Mats Åke Bergström
Numrerad: 69/275
Mått bildyta: 65 x 57 cm
Konditionsrapport: Ställvis mindre fläckar, Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Matsåke Bergström Lithography
Artist born: 1948
Signed: Mats Åke Bergström
Numbered: 69/275
Dimensions of image area: 65 x 57 cm
Condition report: Slightly smaller spots, Minor wear on frame, no other remarks.
400 SEK | 2019-03-29 16:04 |
350 SEK | 2019-03-05 12:12 |
150 SEK | 2019-03-18 16:24 |
100 SEK | Startpris |