Porträtt.
Signerad: CM Lindqvist
Daterad: 1927
Mått på duk: 56 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
Portrait.
Signed: CM Lindqvist
Dated: 1927
Size of canvas: 56 x 50 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, no other remarks.
1 900 SEK | 2019-03-29 16:38 |
1 800 SEK | 2019-03-28 21:57 |
1 700 SEK | 2019-03-04 18:12 |
1 200 SEK | 2019-03-22 20:59 |
250 SEK | 2019-03-22 13:23 |
100 SEK | Startpris |