"Självporträtt"
Daterad: 1904
Signerad i plåten.
Plåtmått: 17,5 x 12,5 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Anders Zorn 1860-1920 Etching
"Self Portrait"
Dated: 1904
Signed in the plate.
Plate size: 17.5 x 12.5 cm
Condition: Wear on frame, Minor age-based wear, no other remarks.
1 700 SEK | 2019-03-04 16:51 |
1 600 SEK | 2019-03-27 21:53 |
1 400 SEK | 2019-03-27 19:25 |
1 200 SEK | 2019-03-26 20:51 |
500 SEK | 2019-03-18 17:10 |
100 SEK | Startpris |