"Höstaspar"
Signerad: Karin Olsson
Daterad: 1972
Mått på duk: 35 x 35 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on canvas
"Autumn aspens"
Signed: Karin Olsson
Dated: 1972
Size of canvas: 35 x 35 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks.
4 000 SEK | 2019-03-29 16:11 |
3 800 SEK | 2019-03-29 15:50 |
3 600 SEK | 2019-03-29 15:37 |
3 000 SEK | 2019-03-29 14:34 |
2 600 SEK | 2019-03-29 13:32 |
2 400 SEK | 2019-03-29 12:02 |
1 900 SEK | 2019-02-28 14:50 |
1 500 SEK | 2019-03-18 14:53 |
1 000 SEK | 2019-03-18 13:44 |
200 SEK | 2019-03-18 11:52 |
100 SEK | Startpris |