Landskapsmotiv.
Signerad: Hlinden
Mått på duk: 65 x 54 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Helge Linden 1897-1961 Oil on canvas
Landscape Design.
Signed: Hlinden
Dimensions on canvas: 65 x 54 cm
Condition report: Wear on frame, Smaller age-based wear, No other remarks.
2 200 SEK | 2019-02-12 13:06 |
2 000 SEK | 2019-03-01 16:51 |
1 700 SEK | 2019-02-25 23:07 |
1 500 SEK | 2019-02-20 17:41 |
150 SEK | 2019-02-16 19:39 |
100 SEK | Startpris |