"Trädgårds-Blåklockor"
Signerad: G.H Carlsson
Mått bildyta: 62 x 47 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Gustaf Herbert Carlsson 1912-1991 Gouache on paper.
"Garden bluebells"
Signed: G.H Carlsson
Dimensions of picture area: 62 x 47 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
750 SEK | 2019-02-12 13:06 |
700 SEK | 2019-02-28 06:16 |
350 SEK | 2019-02-18 21:32 |
100 SEK | Startpris |