Samtliga signerade: Linnea Jonsson
Mått på pannå c.a: 10 x 10 cm / tavla
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Linnea Jonsson 1910-1999 Oil on board (5pcs)
All signed: Linnea Jonsson
Dimensions of wooden board: 10 x 10 cm / painting.
Condition Report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, no other remarks.
1 200 SEK | 2019-02-28 19:34 |
1 100 SEK | 2019-02-07 13:43 |
100 SEK | Startpris |