"År´då"
Signerad med blyerts: Lars Pirak
Numrerad: 223/290
Mått bildyta: 59 x 45 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Ställvis mindre fläckar, inga övriga anmärkningar.
Lars Pirak 1932-2008 Color lithograph
"År'då"
Signed with pencil: Lars Pirak
Numbered: 223/290
Dimensions of image area: 59 x 45 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor spots, no other remarks.
1 000 SEK | 2019-01-30 23:24 |
950 SEK | 2019-01-24 20:58 |
850 SEK | 2019-01-28 20:01 |
750 SEK | 2019-01-06 17:08 |
150 SEK | 2019-01-22 22:04 |
100 SEK | Startpris |