Komposition med ansikten.
Signerad: M.Duzel
Daterad 1973
Mått på duk: 85 x 66 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre färgsläpp & åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Mario Duzel Oil on canvas
Composition with faces.
Signed: M.Duzel
Dated 1973
Size of canvas: 85 x 66 cm
Condition: Minor wear on frame, Smaller color loss & age-based wear, no other remarks.
1 000 SEK | 2019-01-31 12:17 |
950 SEK | 2019-01-28 20:41 |
750 SEK | 2019-01-10 16:10 |
450 SEK | 2019-01-19 14:13 |
100 SEK | Startpris |