Rumsinteriör.
Signerad: Hällgren-68
Mått på duk: 76 x 73 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre krackelyr, inga övriga anmärkningar.
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on canvas
Room Interior.
Signed: Hällgren-68
Size of canvas: 76 x 73 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor craquelure, no other remarks.
2 200 SEK | 2019-02-01 16:38 |
2 000 SEK | 2019-02-01 16:39 |
1 600 SEK | 2019-02-01 16:36 |
1 500 SEK | 2019-02-01 13:58 |
1 400 SEK | 2019-01-08 19:49 |
500 SEK | 2019-01-18 22:31 |
100 SEK | Startpris |