Signerad: C Brandt
Daterad: 1913
Mått på duk: 92 x 73 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Åldersbaserat slitage, Mindre färgsläpp & krackelyr, inga övriga anmärkningar.
Carl Brandt 1871-1830 Oil on canvas
Signed: C Brandt
Dated: 1913
Size of canvas: 92 x 73 cm
Condition: Wear on frame, Age-based wear, Minor color loss & craquelure, no other remarks.
3 400 SEK | 2019-02-01 16:20 |
3 200 SEK | 2019-02-01 16:20 |
1 700 SEK | 2019-02-01 16:16 |
700 SEK | 2019-02-01 15:44 |
500 SEK | 2019-02-01 10:27 |
400 SEK | 2019-02-01 09:19 |
200 SEK | 2019-01-27 14:00 |
100 SEK | 2019-03-07 11:31 |
100 SEK | Startpris |