Med vändbara skenor, En briljantslipad diamant 2,85mm c:a 0,09ct & 15+15 Briljantslipade diamanter c.a 0,19ct & 11 svarta briljanter c.a 0,81ct totalt.
Stämplad: 585
Totalvikt: 7,3 gram
Inre diametermått: 21 mm
Värderingsintyg från Gemmologia AB medföljer.
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar.
Alliance Ring 14K White gold with brilliant cut diamonds.
With reversible rails, A brilliant cut diamond 2.85mm c: a 0.09ct & 15 + 15 Brilliant cut diamonds c.a 0.19ct & 11 black brilliant cut diamonds c.a 0.81ct total.
Stamped: 585
Total weight: 7.3 grams
Internal diameter: 21 mm
Valuation certificate from Gemmologia AB is included.
Condition report: Minor use wear, no other remarks.
8 200 SEK | 2018-12-12 12:45 |
8 000 SEK | 2018-12-17 16:25 |
300 SEK | 2018-12-17 14:05 |
100 SEK | Startpris |