Tillverkad av: Guldfynd Ab, Solna.
Besatt med 6 briljantslipade diamanter om totalt c.a 0,08 ct.
Höjd: 10 mm
Längd inkl stav: 14 mm
Total vikt: 1,31 gram
Konditionsrapport: Mindre deformering stav, Mindre repor & obetydligt bruksslitage, inga övriga anmärkningar.
A pair of earrings 18k Gold with brilliant cut diamonds.
Manufactured by: Guldfynd Ab, Solna.
With 6 brilliant cut diamonds totaling approximately 0.08 ct.
Height: 10 mm
Length incl. Rod: 14 mm
Total weight: 1.31 grams
Condition Report: Smaller deformation rod, Smaller Scratches & Insignificant Use Wear, No Other Remarks.
1 100 SEK | 2018-12-28 14:50 |
1 000 SEK | 2018-12-28 12:22 |
950 SEK | 2018-12-12 12:44 |
700 SEK | 2018-12-28 11:19 |
250 SEK | 2018-12-18 08:39 |
100 SEK | Startpris |