Stelt armband tillverkad av hamrad sterling silver samt detalj av 18K guld.
Tillverkad av: Guldsmedjan I Umeå AB.
Stämplad: 925
Total bredd: 75 mm
Vikt: 30,81 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, inga övriga anmärkningar.
Bracelet 925 Sterling Silver.
Stained bracelet made of hammered sterling silver and detail of 18K gold.
Manufactured by: Guldsmedjan I Umeå AB.
Stamped: 925
Total width: 75 mm
Weight: 30.81 grams
Condition report: Smaller scratches & use wear, no other remarks.
2 200 SEK | 2018-12-12 12:44 |
2 000 SEK | 2018-12-24 22:17 |
100 SEK | Startpris |