Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm.
Signerad: Ainar Axelsson
Höjd: 23,5 cm
Total vikt: 430 gram
Konditionsrapport: Repor & bruksslitage, inga övriga anmärkningar.
Ainar Axelsson A pair of candlesticks, Silver 1967
Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm / Sweden.
Signed: Ainar Axelsson
Height: 23.5 cm
Total weight: 430 grams
Condition report: Scratches & use wear, no other remarks.
750 SEK | 2018-12-11 17:41 |
700 SEK | 2018-12-28 16:09 |
600 SEK | 2018-12-22 16:59 |
100 SEK | Startpris |