Tillverkad av: Bengt Hallberg, Köping 1965.
Stämplad.
Total längd: 21 cm
Bredd: 8 mm
Vikt: 20,72 gram
Konditionsrapport: Repor & bruksslitage, inga övriga anmärkningar.
Bracelet Bismarck 18K Gold 1965
Manufactured by: Bengt Hallberg, Köping 1965.
Stamped.
Total Length: 21 cm
Width: 8 mm
Weight: 20.72 grams
Condition report: Scratches & use wear, no other remarks.
4 600 SEK | 2018-12-28 16:08 |
4 400 SEK | 2018-12-27 22:16 |
4 400 SEK | 2018-12-27 23:15 |
3 800 SEK | 2018-11-26 20:04 |
2 600 SEK | 2018-12-22 14:15 |
2 000 SEK | 2018-12-19 22:05 |
500 SEK | 2018-12-16 21:07 |
100 SEK | Startpris |