Doserad X-länk tillverkad i 18K Guld.
Tillverkad av: Segir Aktiebolag, Köping 1952.
Stämplad.
Total längd: 46,5 cm
Bredd på bredaste länken: 8 mm
Vikt: 24,49 gram
Konditionsrapport: Mindre obetydliga repor, Extra säkerhetslås saknas (Endast en mindre del kvar enligt bild) Inga övriga anmärkningar.
Necklace X-Link 18K Gold 1952
Manufactured by: Segir Aktiebolag, Köping 1952.
Stamped.
Total Length: 46.5 cm
Width of widest link: 8 mm
Weight: 24.49 grams
Condition report: Minor insignificant scratches, Additional security lock missing (Only a small part left as shown) No other remarks.
5 600 SEK | 2018-12-28 16:07 |
5 400 SEK | 2018-12-28 03:27 |
5 200 SEK | 2018-12-27 22:15 |
5 000 SEK | 2018-11-26 19:49 |
3 600 SEK | 2018-12-19 22:05 |
1 500 SEK | 2018-12-19 11:39 |
500 SEK | 2018-12-16 19:42 |
350 SEK | 2018-12-15 20:38 |
100 SEK | Startpris |