Konstnär född: 1949
Golfare.
Signerad: UL-01
Mått bildyta: 98 x 69 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Mindre veck i papper, inga övriga anmärkningar.
Ulf Lundell Acrylic on paper
Artist born: 1949
Golfer.
Signed: UL-01
Dimensions of image area: 98 x 69 cm
Conditional Report: Minor wear on frame, Smaller folds in paper, No other remarks.
4 200 SEK | 2018-11-17 18:03 |
4 200 SEK | 2018-11-23 17:06 |
3 400 SEK | 2018-10-22 16:00 |
100 SEK | Startpris |