Fjällandskap med renar.
Signerad: Lars Pirak
Mått på duk: 100 x 81 cm
Lars Pirak 1932-2008 Oil on canvas
Mountain scenery with reindeers.
Signed: Lars Pirak
Dimensions on canvas: 100 x 81 cm
Condition report: No remarks
11 500 SEK | 2018-11-30 16:15 |
11 000 SEK | 2018-11-30 16:10 |
9 800 SEK | 2018-10-22 19:35 |
6 000 SEK | 2018-11-17 20:44 |
3 200 SEK | 2018-11-17 16:31 |
100 SEK | Startpris |