Signerad: BJonson
Mått på duk: 65 x 54 cm
Bror Jonson 1923-2005 Oil on canvas
Signed: BJonson
Dimensions on canvas: 65 x 54 cm
Condition report: No remarks
550 SEK | 2018-10-22 19:01 |
500 SEK | 2018-11-24 14:10 |
100 SEK | Startpris |