"Paris"
Signerad: Olle Blomberg
Monogramsignerad: OB-67
Mått på duk: 82 x 55 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Olle Blomberg 1909-1996 Oil on canvas
"Paris"
Signed: Olle Blomberg
Monogrammed signed: OB-67
Dimensions of canvas: 82 x 55 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
100 SEK | 2018-10-22 18:51 |
100 SEK | Startpris |