Porträtt.
Signerad: Lars Pirak-75
Mått på duk: 47 x 34 cm
Lars Pirak 1932-2008 Oil on canvas
Portrait.
Signed: Lars Pirak-75
Dimensions of canvas: 47 x 34 cm
Condition report: No remarks
1 900 SEK | 2018-11-30 16:00 |
1 800 SEK | 2018-11-17 16:38 |
1 700 SEK | 2018-10-22 18:12 |
100 SEK | Startpris |