"Forskarlen"
Signerad: Erkki Tierma-76
Mått på duk: 42 x 42 cm
Konditionsrapport: Hål / reva i duk enligt bild, Mindre åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Erkki Tierma 1941-2008 Oil on canvas
"Forskarlen"
Signed: Erkki Tierma-76
Dimensions of canvas: 42 x 42 cm
Condition report: Hole / tear in canvas according to picture, Minor age-based wear, wear on frame, no other remarks.
450 SEK | 2018-10-09 13:16 |
400 SEK | 2018-10-20 18:18 |
100 SEK | Startpris |