Konstnär född: 1931
Signerad med blyerts: Meijer-76
Provtryck.
Plåtmått: 24 x 21 cm
Konditionsrapport: Mindre fläckar, Hanteringsveck & åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Sture Meijer Etching
Artist born: 1931
Signed with pencil: Meijer-76
Test print.
Plate dimensions: 24 x 21 cm
Condition Report: Smaller spots, Handling folds & age-based wear, wear on frame, no other remarks.
200 SEK | 2018-10-09 13:16 |
150 SEK | 2018-10-17 16:48 |
100 SEK | Startpris |