"His Time II"
Signerad.
Daterad: 1977
Mått på duk: 90 x 79 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Färgsläpp, Mindre repor & åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Bohdan Walknowski Oil on canvas
"His Time II"
Signed.
Dated: 1977
Dimensions of canvas: 90 x 79 cm
Condition Report: Wear on Frame, Color loss, Smaller Scratches & Age-based wear, No other remarks.
1 000 SEK | 2018-10-16 21:34 |
950 SEK | 2018-10-07 14:44 |
100 SEK | Startpris |