"Landskap i regn"
Signerad.
Daterad: 1963
Mått på duk: 46 x 42 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Staffan Hallström 1914-1976 Oil on canvas
"Landscape in Rain"
Signed.
Dated: 1963
Dimensions of canvas: 46 x 42 cm
Condition report: Wear on frame, Smaller age-based wear, No other remarks.
4 800 SEK | 2018-10-07 14:10 |
4 800 SEK | 2018-10-26 16:22 |
4 400 SEK | 2018-10-25 22:26 |
3 600 SEK | 2018-10-20 19:05 |
3 000 SEK | 2018-10-15 14:21 |
300 SEK | 2018-10-15 11:05 |
100 SEK | Startpris |