"Farbror Levis Gård, Örarna Norrbotten"
Signerad: Kenth Olsson
Mått bildyta: 29,5 x 22 cm
Kenth Olsson Watercolor on paper
"Uncle Levis Farm, Örarna Norrbotten"
Signed: Kenth Olsson
Dimensions of picture area: 29.5 x 22 cm
Condition report: No remarks
200 SEK | 2018-10-26 12:20 |
150 SEK | 2018-10-03 16:46 |
100 SEK | Startpris |