Signerad: Brunius
Mått på duk: 156 x 96 cm
Lös duk / Saknar ram.
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, Större färgsläpp, Krackelyr, Inga övriga anmärkningar.
Göran Brunius 1911-2005 Oil on canvas
Signed: Brunius
Dimensions of canvas: 156 x 96 cm
Loose canvas / missing frame.
Condition report: Age-based wear, Color loss, Craquelure, No other remarks.
850 SEK | 2018-07-26 17:27 |
800 SEK | 2018-08-23 17:55 |
100 SEK | Startpris |