Oöppnad förpackning.
"Besök hemma" Från IKEA Art Event-serien, september 2006.
Limiterad upplaga om 1000 exemplar.
Mått screentryck: 200 x 140 cm
Mått kartong: 188 x 15 x 8 cm
Konditionsrapport: Kartong med smärre skador, Ej öppnad kartong, inga övriga anmärkningar.
Ernst Billgren Screen Print on Canvas "Premiere" Ikea 2006
Unopened packaging.
"Visit home" From the IKEA Art Event series, September 2006.
Limited edition of 1000 copies.
Dimension screen print: 200 x 140 cm
Dimensions of cardboard: 188 x 15 x 8 cm
Conditional Report: Cardboard with minor damage, Unopened carton, No other remarks.
2 600 SEK | 2018-08-07 19:25 |
2 400 SEK | 2018-08-31 11:30 |
2 000 SEK | 2018-08-19 19:59 |
100 SEK | Startpris |