Konstnär född: 1957
Interiör.
Signerad.
Mått på duk: 62 x 56 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Peter Öhrnell Oil on canvas
Artist born: 1957
Interior.
Signed.
Dimensions of canvas: 62 x 56 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, no other remarks.
350 SEK | 2018-08-07 13:17 |
300 SEK | 2018-08-28 15:24 |
100 SEK | Startpris |