Signerad: Rolf Smedman 1986
Med dedikation.
Totalmått: 70 x 50 cm
Löst blad / Saknar ram.
Konditionsrapport: Mindre hanteringsveck i papper, inga övriga anmärkningar.
Rolf Smedman 1929-2000 Signed print
Signed: Rolf Smedman 1986
With dedication.
Total dimensions: 70 x 50 cm
Loose paper / missing frame.
Conditional Report: Minor handling folds in paper, no other remarks.
350 SEK | 2018-07-16 12:45 |
350 SEK | 2018-08-02 16:55 |
100 SEK | Startpris |