Konstnär född: 1946
Signerad med blyerts: Lennart Sand-93
PT / Provtryck.
Plåtmått: 32 x 25 cm
Löst blad / Saknar ram.
Konditionsrapport: Hanteringsveck, inga övriga anmärkningar.
Lennart Sand etching
Artist born: 1946
Signed with pencil: Lennart Sand-93
PT / Test print.
Plate dimensions: 32 x 25 cm
Loose paper / missing frame.
Condition report: Handling folds in paper, no other remarks.
100 SEK | 2018-07-16 12:40 |
100 SEK | Startpris |