Signerad med blyerts: Gunnar Pettersson
Numrerad: 357/400
Totalmått: 79 x 61 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Hanteringsveck (Dock de flesta utanför framtida passepartout) Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Gunnar Pettersson 1947-2017 Color lithography
Signed with pencil: Gunnar Pettersson
Numbered: 357/400
Total dimensions: 79 x 61 cm
Loose paper / missing frame
Condition report: Handling folds in paper (However, most outside future passepartout) Minor age-based wear, no other remarks.
600 SEK | 2018-08-03 17:39 |
550 SEK | 2018-08-02 19:07 |
500 SEK | 2018-07-21 22:13 |
450 SEK | 2018-07-16 12:36 |
100 SEK | Startpris |