Konstnär född: 1948
"Sibirisk nötväcka"
Signerad: Matsåke Bergström
Med dedikation.
Mått bildyta: 23 x 18 cm
Matsåke Bergström Pencil on paper
Artist born: 1948
"Siberian Nutshell"
Signed: Mats åke Bergström
With dedication.
Dimensions of the picture area: 23 x 18 cm
Conditional Report: Minor wear on frame, no other remarks.
400 SEK | 2018-08-03 13:29 |
350 SEK | 2018-07-16 12:12 |
100 SEK | Startpris |