Nakenstudie.
Signerad.
Mått på duk: 100 x 54 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Philippe de Rougemont 1891-1965 Oil on canvas
Signed.
Dimensions on canvas: 100 x 54 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, no other remarks.
5 600 SEK | 2018-08-03 16:58 |
5 400 SEK | 2018-07-12 14:43 |
2 000 SEK | 2018-07-22 12:51 |
1 000 SEK | 2018-07-22 11:29 |
100 SEK | Startpris |