Komposition.
Monogramsignerad: AO
Mått på duk: 162 x 100 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Arne Olsson 1908-2003 Oil on canvas
Composition.
Monogram signed: AO
Size of canvas: 162 x 100 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
7 800 SEK | 2018-07-28 10:11 |
7 800 SEK | 2018-08-03 17:18 |
7 000 SEK | 2018-07-27 17:34 |
5 600 SEK | 2018-07-27 17:27 |
5 000 SEK | 2018-07-22 02:51 |
3 800 SEK | 2018-07-10 15:24 |
100 SEK | Startpris |