"Jåkkmåkke Marknan"
Signerad samt numrerad med blyerts: 137/360
Mått bildyta: 50 x 40 cm
Konditionsrapport: Saknar upphängningsanordning, inga övriga anmärkningar.
Lars Pirak 1932-2008 Color lithography
"Jåkkmåkke Marknan"
Signed and numbered with pencil: 137/360
Dimensions of picture area: 50 x 40 cm
Condition report: Missing suspend, no other remarks.
1 600 SEK | 2018-06-30 10:22 |
1 500 SEK | 2018-06-29 21:28 |
1 400 SEK | 2018-06-29 17:39 |
1 300 SEK | 2018-06-12 13:32 |
350 SEK | 2018-06-24 01:48 |
100 SEK | Startpris |