"Gråväder"
Monogramsignerad: AO
Mått på duk: 65 x 54 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Arne Olsson 1918-2003 Oil on canvas
"Gråväder"
Monogram signed: AO
Dimensions on canvas: 65 x 54 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
2 800 SEK | 2018-07-06 14:20 |
2 600 SEK | 2018-07-06 16:00 |
2 200 SEK | 2018-06-07 16:25 |
2 200 SEK | 2018-07-03 18:06 |
1 700 SEK | 2018-07-01 18:41 |
1 500 SEK | 2018-06-24 22:34 |
850 SEK | 2018-06-24 14:53 |
400 SEK | 2018-06-23 15:28 |
100 SEK | Startpris |