"Änkorna äro många i Lidecé"
Signerad: Åke Pettersson Nåw.
Mått: 30 x 22 cm
Löst blad / Saknar ram
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Mixed technique on paper
Signed: Åke Pettersson Nåw.
Dimensions: 30 x 22 cm
Loose paper / missing frame
Condition report: No remarks
700 SEK | 2018-07-06 16:29 |
650 SEK | 2018-07-06 15:51 |
550 SEK | 2018-06-10 22:05 |
100 SEK | Startpris |