Konstnär född: 1959
Signerade & numrerade: A.Kaj
Mått / blad: 75 x 54 cm
Lösa blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Alexander Kaj Lindström 4st Litographs
Artist born: 1959
Signed & Numbered: A.Kaj
Dimensions / Leaf: 75 x 54 cm
Loose papers / missing frame
Conditional Report: Minor color loss, no other remarks.
650 SEK | 2018-07-03 01:21 |
600 SEK | 2018-06-10 21:32 |
350 SEK | 2018-06-24 04:58 |
100 SEK | Startpris |