Konstnär född: 1935
Komposition på emaljerad skiva.
Signerad: M.Djanaieff
Mått: 28,5 x 24 cm
Konditionsrapport: Mindre repor & åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Michel Djanaieff Enamel.
Artist born: 1935
Composition on enamelled disc.
Signed: M.Djanaieff
Dimensions: 28,5 x 24 cm
Condition report: Smaller scratches & age-based wear, no other remarks.
200 SEK | 2018-06-08 17:41 |
150 SEK | 2018-06-24 00:32 |
100 SEK | Startpris |