Komposition.
Signerad: Erkki Tierma-68
Mått på duk: 73 x 60 cm
Saknar ram.
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Erkki Tierma 1941-2008 Oil on canvas
Composition.
Signed: Erkki Tierma-68
Dimensions of canvas: 73 x 60 cm
Missing frame
Condition report: Minor age-based wear, Minor color loss, no other remarks.
1 400 SEK | 2018-06-27 02:03 |
1 300 SEK | 2018-06-08 17:03 |
300 SEK | 2018-06-24 13:42 |
100 SEK | Startpris |