"Annalkande oväder, Djupvik Öland"
Signerad: Åke Pettersson Nåw
Mått: 29,5 x 21,5 cm
Löst blad / Saknar ram.
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Watercolor on paper
Signed: Åke Pettersson Nåw
Dimensions: 29.5 x 21.5 cm
Loose paper / missing frame.
Condition report: No remarks
500 SEK | 2018-06-08 16:50 |
450 SEK | 2018-07-03 18:56 |
100 SEK | Startpris |