Konstnär född: 1943
Signerad: JPZ.
Mått på duk: 60 x 46 cm
Jan Peter Zetterström Oil on canvas
Artist born: 1943
Signed: JPZ.
Dimensions of canvas: 60 x 46 cm
Condition report: No remarks
100 SEK | 2018-05-25 16:50 |
100 SEK | Startpris |