Otydligt signerad / oidentifierad konstnär.
Signerad: Mark, Paris-53
Mått på träskiva: 27 x 22 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Oil on wooden board
Unclear signature / unidentified artist.
Signed: Mark, Paris-53
Dimensions of wooden board: 27 x 22 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
500 SEK | 2018-06-05 18:11 |
450 SEK | 2018-05-25 13:26 |
100 SEK | Startpris |