Konstnär född: 1946
Signerad: Lennart Sand-86
Numrerad: 170/190
Totalmått: 63 x 46 cm
Löst blad / saknar ram.
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Lennart Sand Color Litography
Artist born: 1946
Signed: Lennart Sand-86
Numbered: 170/190
Total dimensions: 63 x 46 cm
Loose paper / missing frame.
Condition report: No remarks.
100 SEK | 2018-05-25 12:04 |
100 SEK | Startpris |