Konstnär född: 1934
Signerad: Arvid Andersson
Mått på duk: 24 x 19 cm
Konditionsrapport: Saknar ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Arvid Andersson Oil on canvas
Artist born: 1934
Signed: Arvid Andersson
Dimensions on canvas: 24 x 19 cm
Condition report: No frame, Minor age-based wear, no other remarks.
500 SEK | 2018-06-08 16:52 |
450 SEK | 2018-05-31 18:16 |
400 SEK | 2018-05-31 16:31 |
250 SEK | 2018-05-25 10:56 |
100 SEK | Startpris |